3 knihy pre predškolákov

Ušetrite 5€! Kúpte si tieto 3 hovoriace knihy bez hovoriaceho pera ešte výhodnejšie! 

Môžeme doručiť do:
27.4.2021
Skladom
29,97 € –17 % 24,90 €
Kategória: Hovoriace knihy
3 knihy pre predškoláka
Akcia
29,97 € –17 %

UPOZORNENIE: Tieto knihy sa predávajú bez hovoriaceho pera. Hovoriace pero Geniuso číta všetky hovoriace knihy s logom Geniuso, resp. IRS, takže si ho stačí kúpiť raz. Ak ho ešte nemáte, môžete si ho zakúpiť samostatne alebo si k tejto knihe zakúpte aj cenovo VÝHODNÝ BALÍČEK obsahujúci hovoriace pero. 
– – – – 

Hovoriace knihy Písmenká pre šikovné hlavičky sú určené deťom, ktoré sa pripravujú na vstup do školy alebo do nej v tomto školskom roku nastúpili. 

V knihách sú použité veľké tlačené písmená, aby deti, ktoré ich poznajú mohli text okrem počúvania aj čítať. Deti, ktoré tieto písmená nepoznajú, sa s nimi oboznámia už pred vstupom do školy.

Vďaka Geniuso hovoriacemu peru si deti vypočujú, prípadne prečítajú veselé básničky, dozvedia sa veľa o zvieratkách a samostatne vyriešia až 400 úloh a hádaniek. 

  • Písmená sú zoradené abecedne. Prvý diel obsahuje písmená od A po Ľ, druhý diel písmená od M po Ž.  Jednotlivým písmenám sa však možno venovať v ľubovoľnom poradí.
  • Z didaktického hľadiska odporúčame pred samotným riešením úloh sa najprv oboznámiť s básničkou a príslušnou ilustráciou. Priložením pera na básničku si ju deti vypočujú.
  • Na každej ilustrácii sú zároveň ozvučené všetky zvieratká a postavičky.
  • Ozvučené sú aj krúžky s obrázkom sovy − informácie v nich skrývajú odpovede na niektoré úlohy.

 

Audioukážky z hovoriacej knižky Písmenká pre šikovné hlavičky:

 

Hovoriaca kniha Hravo zdravo je komixovým štýlom spracovaný rozprávkový príbeh o kráľovstve, do ktorého zavítalo nielen nezdravé jedlo, ale aj pán Reklama.

  • Príbeh a „bubliny“ k jednotlivým postavám si deti môžu nielen vypočuť, ale aj prečítať.
  • S hovoriacim perom majú deti taktiež možnosť riešiť až 128 zaujímavých úloh a hádaniek v krúžkoch.
  • Tejto knižke zapožičali svoje hlasy aj Kamila Magálová, Patrícia Jariabková a Richard Stanke. 

Hovoriaca knižka Hravo zdravo vznikla v spolupráci s Tinkou Karmažín, ktorá na sieťach FB a IG aktívne šíri osvetu zdravého stravovania.

Audioukážky z hovoriacej knižky Hravo zdravo: