30 odborníkov zo 7 krajín
Po roku intenzívnej práce tímu 30 ľudí zo siedmich krajín prichádza na trh séria siedmich tematicky zameraných Geniuso viacjazyčných hovoriacich kníh TADA. Do projektu boli zapojení ľudia pochádzajúci z Anglicka, Nemecka, Francúzska, Španielska, Ruska, Maďarska a, samozrejme, zo Slovenska. Projekt vznikol vďaka finančnej podpore Európskej únie a štátneho rozpočtu SR v rámci grantu ministerstva kultúry SR.


7 tematických hovoriacich kníh
Geniuso hovoriace knihy zo série TADA sú spracované tematicky tak, aby primerane veku trojročných až desaťročných detí obsiahli danú problematiku a najpoužívanejšiu slovnú zásobu z bežného života.  Pri tvorbe kníh sa dôraz kládol na hravosť a radosť spojenú s učením. Výsledkom sú hovoriace knihy, ktoré hravou formou deti veľa naučia o svete zvierat, o číslach a počítaní, o základných tvaroch a farbách, o ročných obdobiach, o športoch, o ľudskom tele, o zdravom jedle, o rodine, o domove a o veciach, ktoré nás obklopujú. Stačí zapnúť Geniuso hovoriace pero. Tak hor sa objavovať, deti sa vám raz poďakujú.


224 strán ilustrácií 
Geniuso hovoriace knihy sa vyznačujú väčším počtom strán, a teda aj rozsiahlejším obsahom. Nie je to inak ani pri sérii TADA. Každá hovoriaca kniha TADA má až 32 strán. Knihy sú nabité obsahom, ktorý na slovenskom trhu nemá obdobu. Séria siedmich hovoriacich kníh, každá v siedmich jazykoch, deti nikdy neprestane baviť, keďže obsahuje množstvo hier, hádaniek, rýmovačiek či zvukov.  


8590 zvukových súborov
Objavovanie, ktoré nemá konca. Geniuso hovoriace knihy TADA boli navrhnuté tak, aby s nimi deti rástli. V knihách si nájdu obľúbené nahrávky, rýmy, hádanky či zvuky tí najmladší, ale aj staršie deti. Hovoriace knihy TADA ponúkajú hodiny hravého učenia samostatne alebo v prítomnosti rodiča pre všetky deti bez ohľadu na to, či už vedia čítať. Nechajte deti objavovať, deti sa vám raz poďakujú.


6 cudzích jazykov
Koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom. Odborníci sa zhodujú, že čím skôr sa dieťa začne učiť cudzí jazyk, tým lepšie. Viacjazyčné hovoriace knihy TADA hravou formou umožňujú deťom počúvať ten istý obsah v siedmich jazykoch. Deti sa tak oboznamujú so správnou výslovnosťou a intonáciou, keďže hovoriace knihy TADA nahovorili osoby, pre ktoré je daný jazyk materinský. Knihy TADA sú unikátne svojím bohatým obsahom, ktorý sa jednoducho a okamžite prepína zo slovenského jazyka do angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, ruštiny a maďarčiny. 


1 500 slov formou hry
Slovná zásoba je základom každého jazyka. Viacjazyčné knihy TADA sú výbornou pomôckou pri vzdelávaní sa v oblasti cudzích jazykov od troch rokov.  Knihy v každom jazyku pokrývajú slovnú zásobu 1 500 slov z týchto oblastí: zvieratá, čísla, tvary a farby, ročné obdobia, športy, ľudské telo, jedlo, domov a rodina. Prikladaním Geniuso pera na ilustrácie sa deti slovnú zásobu najprv naučia a následne si jej správne osvojenie otestujú formou hry – počúvajú slovíčka a prikladajú pero na správnu ilustráciu.


1 000 rýmovačiek
Rytmickosť deti baví. Jedine v sérii Geniuso hovoriacich kníh TADA deti nájdu až 1 000 rýmovačiek, ktoré si určite obľúbia. Deti sa počúvaním rýmov zabavia a pritom sa aj veľa naučia. Garanciou nekonečného hravého učenia je okrem rýmov množstvo úloh, hádaniek a pesničiek, ktoré deti spúšťajú prostredníctvom Geniuso hovoriaceho pera. 


500 hier pre hravé deti 
Deti sa rady hrajú. Jedine v sérii Geniuso hovoriacich kníh TADA nájdu v každom jazyku až 500 hier, pomocou ktorých sa veľa naučia bez toho, aby si to uvedomovali. Zábava a hravé učenie, ktoré nemá konca.  Stačí prikladať Geniuso pero na piktogramy hier! Na deti čaká až 3 000 otázok, pričom odpovede na ne si overia jednoduchým prikladaním Geniuso pera na ilustrácie.


3 000 odpovedí na otázky zvedavých detí
Otázky detí niekedy nemajú konca. Skvelá správa pre rodičov je, že každá otázka v hovoriacich knihách TADA má svoju odpoveď a  Geniuso hovoriace pero ju pozná. Takže aj rodič si s Geniuso hovoriacimi knihami na chvíľu oddýchne. :)


250 hádaniek pre všetky deti
Deti sú zvedavé, rady hádajú a objavujú. V Geniuso hovoriacich knihách zo série TADA si na svoje prídu všetky deti.  Hádanky im pomôžu rozvíjať pamäť a logické myslenie. Síce si potrápia svoje bystré hlavičky, no odmenou im bude radosť zo správnych odpovedí. To, či uhádli, si budú môcť okamžite skontrolovať, lebo Geniuso hovoriace pero pozná odpoveď na každú jednu otázku či hádanku.


18 detských pesničiek
Spievanie prináša ľuďom radosť do života. S hovoriacimi knihami TADA si deti zaspievajú až 18 známych anglických pesničiek s jednoduchým, opakujúcim sa rytmom aj textom. Stačí priložiť Geniuso pero na piktogram hudobnej noty a počúvať. Piesne Oh Mc Donald had a farm, Five little monkeys, If you're happy and you know it  a mnoho ďalších deti určite rozospievajú.  V každom z nás drieme talent. Nechajte deti  objavovať, raz sa vám poďakujú.


Zľava 41 % na nákup
Na vzdelávaní nám záleží, preto sme pre vás pripravili časovo obmedzenú super ponuku. Pri kúpe celej série siedmich kníh TADA s hovoriacim perom teraz ušetríte až 41 %. Geniuso pero vás tak bude stáť len 9,99 eura (namiesto 29,90 eura) a každá kniha tiež len 9,99 eura (namiesto 14,96 eura). TADA SUPER balíček za skvelých 79,90 eura kúpite najvýhodnejšie v našom e-shope práve teraz.