Anglicko-slovenské hovoriace kartičky

Precvičte si slovnú zásobu a použitie slov vo vetách pomocou kartičiek. Počúvajte britskú výslovnosť aj intonáciu. Na hovoriacich kartičkách je obsiahnutá slovná zásoba pre začiatočníkov (240 slov) z hovoriacej učebnice angličtiny CLICK 1.

Môžeme doručiť do:
27.4.2021
Skladom
5,50 €
Kategória: Hovoriace knihy
Počet stránň: 04.11.2018
Počet audiosúborov: 1440
Jazyk: Anglický/slovenský
Rok publikácie: 2016
Aktualizácia: 06.06.2016

Na každej kartičke je z lícnej strany uvedené a nahovorené slovo v anglickom jazyku a na rubovej strane jeho slovenský preklad (tiež je nahovorený).  V krúžkoch a štvorcoch sú nahraté vety, prípadne slovné spojenia obsahujúce dané slovo (z lícnej strany po anglicky, z rubovej po slovensky).

Kartičky odporúčame vystrihnúť podľa naznačených prerušovaných čiar. Kartičky aktivujete priložením hovoriaceho pera Geniuso na logo IRS na ktorejkoľvek kartičke. Prajeme vám veľa radosti z učenia sa angličtiny kartičkovou metódou.

– – – –
UPOZORNENIE: Hovoriace kartičky sa predávajú bez hovoriaceho pera. Hovoriace pero Geniuso číta všetky hovoriace knihy s logom Geniuso, resp. IRS, takže si ho stačí kúpiť raz. Ak ho ešte nemáte, môžete si ho zakúpiť samostatne alebo si k tejto knihe zakúpte aj cenovo VÝHODNÝ BALÍČEK obsahujúci hovoriace pero. 
– – – –