Angličtina pre pokročilých - 3 knihy

AKCIA: Cenovo zvýhodnená sada angličtiny pre dospelých. Získajte tri hovoriace knihy za cenu dvoch! Čítajte a počúvajte originálnu výslovnosť a intonáciu.

Môžeme doručiť do:
27.4.2021
Skladom
44,88 € –56 % 19,90 €
Kategória: Hovoriace knihy
Angličtina pre pokročilých - 3 knihy
Akcia
44,88 € –56 %

BALÍK OBSAHUJE TIETO PRODUKTY:

 

 

  Geniuso hovoriaci slovnik anglictinyGeniuso hovoriaca ucebnica anglictiny English in tourismGeniuso hovoriaca ucebnica anglictiny anglictiny Business English

 

Business English (172 strán) obsahuje 28 tém, v ktorých nájdete až 1500 zvukových súborov. Každá téma obsahuje krátky text a otázky zamerané na jeho porozumenie. Vybrané texty a správne odpovede sú nahovorené. Dôležitou súčasťou knihy je abecedne zoradený anglicky výkladový odborný slovník s 500 heslami. Vysvetlenie hesiel si vypočujete priložením hovoriaceho pera na dané heslo.

 

English in Tourism (72 strán) sa skladá z 15 kapitol – ucelených tém. Každá téma obsahuje motivačný text väčšinou vo forme rozhovoru/dialógu, slovíčka k danej téme, zaujímavé informácie a cvičenia. Súčasťou učebnice je aj ozvučený abecedne zoradený výkladový slovník, ktorý obsahuje viac ako 350 hesiel.

 

Slovensko-anglický a anglicko-slovenský prekladový slovník (280 strán) obsahuje až 10.000 abecedne usporiadaných hesiel. Po priložení hovoriaceho pera na anglický výraz si vypočujete jeho správnu výslovnosť a intonáciu.

– – – –
UPOZORNENIE: Hovoriace pero nie je súčasťou tejto sady. Hovoriace pero Geniuso číta všetky hovoriace knihy s logom Geniuso, resp. IRS, takže si ho stačí kúpiť raz. Ak ho ešte nemáte, môžete si ho zakúpiť samostatne alebo si k tejto knihe zakúpte aj cenovo VÝHODNÝ BALÍČEK obsahujúci hovoriace pero. 
– – – –