Angličtina pre ZŠ - 4 knihy

Učebnice sú predchodcom série hovoriacich učebníc CLICK. Sú určené žiakom 1. stupňa základných škôl.

Môžeme doručiť do:
27.4.2021
Skladom
49,90 € –40 % 29,90 €
Kategória: Hovoriace knihy
Počet strán: 332
Počet audiosúborov: 7700
Jazyk: Anglický
Rok publikácie: 2013
Aktualizácia: 26.01.2018

HELLO_1HELLO_2HELLO_3 HELLO_4

VÝPREDAJ: Jedine u nás získate 4 hovoriace učebnice za skvelých 29,90 EUR.

Sada hovoriacich učebníc Come to live bola vydaná v roku 2013. Sú bohato ilustrované, obsahujú množstvo úloh na riešenie, sú preto výbornou pomôckou pri osvojovaní si anglického jazyka (Učebnice CLICK boli vydané v roku 2015 ako aktualizované verzie učebníc Come to live).

Učebnice sú vhodným doplnkovým materiálom pri výučbe anglického jazyka na základných školách. Žiak sa samostatne v domácom prostredí rýchlo oboznámi s novou slovnou zásobou, ktorú od samého začiatku počúva so správnou výslovnosťou a intonáciou.

Prikladaním hovoriaceho pera na jednotlivé obrázky, texty, úlohy dieťa počúva originál britskú výslovnosť a učí sa bez toho, aby si to uvedomovalo. S hovoriacimi učebnicami je osvojovanie cudzieho jazyka jednoduchšie a porozumenie hovorového slova rýchlejšie.

– – – –
UPOZORNENIE: Hovoriace pero nie je súčasťou tejto sady. Hovoriace pero Geniuso číta všetky hovoriace knihy s logom Geniuso, resp. IRS, takže si ho stačí kúpiť raz. Ak ho ešte nemáte, môžete si ho zakúpiť samostatne alebo si k tejto knihe zakúpte aj cenovo VÝHODNÝ BALÍČEK obsahujúci hovoriace pero. 
– – – –