Audiokarta

Diktát v angličtine? Audiokarta umožňuje žiakom 1. stupňa ZŠ zdokonaliť sa v písaní na základe vypočutého textu. Počúvaním sa deti taktiež samostatne učia správnu výslovnosť nových slovíčok ako aj si zlepšujú porozumenie hovorenému slovu.  

Môžeme doručiť do:
27.4.2021
Skladom
5,50 €
Kategória: Hovoriace knihy
Počet audiosúborov: 3000
Jazyk: Anglický/slovenský
Rok publikácie: 2016
Aktualizácia: 06.06.2016

Základná verzia audiokarty ponúka na precvičenie 210 slov a 84 viet, ktoré sú nahovorené v anglickom a slovenskom jazyku.

Používanie je jednoduché. Stačí prikladať pero na svetlé časti štvorcov pre anglickú verziu a na tmavé časti pre vypočutie si prekladu do slovenského jazyka.

Tri najčastejšie spôsoby použitia audiokarty:

  1. spôsob: porozumenie anglickému slovíčku - vypočuj si anglické slovíčko a over si, čo znamená priložením pera na slovenský preklad
  2. spôsob: precvičovanie pravopisu - vypočuj si anglické slovíčko a do zošita ho napíš
  3. spôsob: preklad zo slovenského jazyka do anglického - vypočuj si slovenský preklad a over si jeho preklad do anglického jazyka

– – – –
UPOZORNENIE:Audiokarta sa predáva bez hovoriaceho pera. Hovoriace pero Geniuso číta všetky hovoriace knihy s logom Geniuso, resp. IRS, takže si ho stačí kúpiť raz. Ak ho ešte nemáte, môžete si ho zakúpiť samostatne alebo si k tejto knihe zakúpte aj cenovo VÝHODNÝ BALÍČEK obsahujúci hovoriace pero. 
– – – –