Geniuso. Geniálne pre deti!

168_(0610)

Geniuso hovoriace knihy sú originálny slovenský produkt, ktorý prišiel s konceptom hovoriacej knižky na slovenský trh ako prvý. Bolo to už pred siedmimi rokmi.

Je to jedinečný produkt, ktorý vyučuje vo viacerých jazykoch v jednej knihe. Geniuso hovoriace knihy sa od začiatku zameriavajú na detského čitateľa a výučbu cudzích jazykov prostredníctvom „hovoriaceho čítania“.

Angličtina, Nemčina a Slovenčina sú 3 hlavné jazyky, ktoré sú súčasťou tohto výnimočného projektu. Tento koncept je schopný zaujať pozornosť detí od 2 rokov až po deti na základnej škole najmä úžasnou rozmanitosťou príbehov, zvukmi a pestrosťou farieb. Pomáha u detí rozvíjať intelekt ako aj komunikačné zručnosti a slovnú zásobu.

Objavkovo

KUPIT SO ZLAVOU - cervene

 

Hovoriace učebnice angličtiny Click 1 − 4 pre základné školy, ktoré odporúča aj ministerstvo školstva, sa stali efektívnymi učebnými pomôckami. Mnohí učitelia si veľmi pochvaľujú dosiahnuté výsledky.

 

Geniuso hovoriace knihy okrem vzdelávania a zábavy odmalička budujú u detí vzťah k papierovej knihe, čo je vo svete tabletov a smartfónov veľmi dôležité. Ak sú deti na prvom mieste, potom Geniuso hovoriace knihy sú tá správna voľba.

 

Pozitívna spätná väzba od mamičiek a detí je hlavnou vizitkou Geniuso hovoriacich kníh.