GREAT DEAL -30%

Standard price 9,99 €. Save 30% (3 €) 6,99 €

In stock
ks

Nemčina pre pokročilých - hovoriaca cvičebnica nemeckého jazyka na čítanie a počúvanie s porozumením a s testovými úlohami.  More

Manufacturer: MarDur s. r. o. Product code: 337 How to shop

Cvičebnica je rozdelená na 25 lekcií. Je určená pokročilým študentom, ktorí sa chcú zdokonaliť v nemeckom jazyku.

Obsah jednotlivých textov zodpovedá maturitným okruhom a je prepojený aj s aktuálnymi spoločenskými témami a inými vyučovacími predmetmi (napríklad s dejepisom, psychológiou, občianskou náukou, chémiou).

Každá lekcia obsahuje 4 texty:

  • Dva dlhšie texty sú v písanej forme a sú určené na čítanie s porozumením. Vedomosti sa overujú 10 kontrolnými úlohami nadväzujúcimi na text.
  • Dva kratšie texty sú len nahovorené a ich porozumenie sa overuje 5 úlohami k textu. V prípade potreby si texty možno prečítať na konci cvičebnice.

UPOZORNENIE: Kniha sa predáva bez hovoriaceho pera. Hovoriace pero Geniuso číta všetky hovoriace knihy s logom Geniuso, resp. IRS, takže si ho stačí kúpiť raz. Ak ho ešte nemáte, môžete si ho zakúpiť samostatne alebo si k tejto knihe zakúpte aj cenovo VÝHODNÝ BALÍČEK obsahujúci hovoriace pero. 

 Audioukážky z hovoriacej učebnice Mach Klick und lerne DeutschSúbory na stiahnutie

Súbor AP4 pre Hovoriace pero Geniuso

AKO NA TO

  • Ak ste si kúpili naše hovoriace pero predtým ako bola táto kniha vydaná, musíte si do priečinka AP4 nahrať súbor pre danú knihu.
  • Stiahnete ho kliknutím naň pravým tlačidlom myši - vyberte možnosť "Uložiť odkaz ako..." a uložte ho vo vašom počítači.
  • Pripojte pero k počítaču pomocou USB kábla a súbor z vášho počítača skopírujte do priečinka AP4 v pere.
  • V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Parameters
Number of pages 133
Number of audio files 1900
Featured languages German
Publication year 2014
Doložka MŠVVaŠ SR do 2020
Update 19.10.2015