Reprodukcia zvuku z kníh

Hovoriace pero Geniuso reprodukuje zvuk z Geniuso resp. IRS hovoriacich kníh, nálepiek, kartičiek a ďalších produktov označených logom Geniuso resp. IRS. Na správnu reprodukciu zvuku treba mať v pere nahratý príslušný audiosúbor. Najaktuálnejšie súbory si môžete jednoducho stiahnuť a nahrať do pera. Nájdete ich pri jednotlivých tituloch (Súvisiace súbory).

mikro_f
Nahrávanie zvuku/hlasu

Zaznamenávanie zvuku slúži na akékoľvek nahrávanie zvuku/hlasu cez zabudovaný mikrofón. Nahrávky vo formáte *.wav sa ukladajú do internej pamäte pera. Po ukončení nahrávania si ich možno vypočuť priamo z pera, resp. po pripojení pera k počítaču ich možno stiahnuť do počítača a pracovať s nimi ako s akýmikoľvek *.wav súbormi.

i-mp3_f
Prehrávanie mp3 súborov

Do internej pamäte pera si môžete po pripojení pera k počítaču (cez mini USB kábel) jednoducho nahrať akékoľvek *.mp3 súbory a prehrávať ich cez zabudovaný reproduktor, respektíve cez slúchadlá pripojiteľné k peru.

usbe_f
Prenos súborov

Po pripojení pera k počítaču (cez mini USB kábel) možno do internej pamäte pera nahrávať a prostredníctvom neho prenášať akékoľvek súbory, keďže počítač vníma pero ako externe pripojený disk.