Hovoriace pero

  • Geniuso hovoriace pero si stačí zakúpiť raz, pri prvom nákupe našich hovoriacich kníh.
  • Používanie pera je jednoduché, takže to bez problémov zvládnu všetky vekové kategórie.  

Funkcie hovoriaceho pera 

i-repro
  • Reprodukcia zvuku z kníh

Hovoriace pero reprodukuje zvuk z Geniuso resp. IRS hovoriacich kníh, nálepiek, kartičiek a ďalších produktov označených logom Geniuso resp. IRS. Na správnu reprodukciu zvuku treba mať v pere nahratý príslušný audiosúbor. Najaktuálnejšie súbory si môžete jednoducho stiahnuť a nahrať do pera. Nájdete ich pri jednotlivých tituloch v záložke "Súvisiace súbory".

i-mikro
  • Nahrávanie zvuku/hlasu

Zaznamenávanie zvuku slúži na akékoľvek nahrávanie zvuku/hlasu cez zabudovaný mikrofón. Nahrávky vo formáte *.wav sa ukladajú do internej pamäte pera. Po ukončení nahrávania si ich možno vypočuť priamo z pera, resp. po pripojení pera k počítaču ich možno stiahnuť do počítača a pracovať s nimi ako s akýmikoľvek *.wav súbormi.

i-mp3
  • Prehrávanie *.mp3 súborov

Do internej pamäte pera si môžete po pripojení pera k počítaču (cez mini USB kábel) jednoducho nahrať akékoľvek *.mp3 súbory a prehrávať ich cez zabudovaný reproduktor, respektíve cez slúchadlá pripojiteľné k peru.

i-usb
  • Prenos súborov

Po pripojení pera k počítaču (cez mini USB kábel) možno do internej pamäte pera nahrávať a prostredníctvom neho prenášať akékoľvek súbory, kedže počítač vníma pero ako externe pripojený disk.

 


 

IRS PERO A30 L 1
29,90 €

Hovoriace pero Geniuso číta všetky hovoriace knihy označené logom Geniuso resp. IRS. Taktiež nahráva zvuk, slúži aj ako MP3 prehrávač a USB kľúč.

101
Náhradný USB nabíjací kábel
2,40 €

USB  kábel (50 cm) k hovoriacemu peru. 

102
2 položiek celkom