Hovoriace pexeso - Zvieratká (štvorjazyčné)

Zahrajte si s deťmi pexeso s možnosťou prepínania zo slovenčiny do angličtiny, nemčiny a maďarčiny. 

Môžeme doručiť do:
30.10.2020
Skladom
5,50 €
Kategória: Hovoriace knihy
Počet audiosúborov: 220
Jazyk: slovenský/anglický/nemecký/maďarský
Rok publikácie: 2016
Aktualizácia: 12.04.2016

Hovoriace pexeso sa skladá z 20 párov kartičiek o veľkosti 5x5cm. Kartičky je potrebné najprv vystrihnúť.

Hovoriace pexeso je jednoducho prepínateľné zo slovenčiny do angličtiny, nemčiny a maďarčiny. Prikladaním pera na logo IRS na rubovej strane každej kartičky sa prepínajú jazykové verzie. 

  • Vo všetkých verziách majú kartičky na lícnej strane ozvučený obrázok zvieratka, krúžok s číslom a 3 piktogramy smajlíkov umiestnené v rohoch. Priložením pera na tieto smajliky si deti vypočuju zvuk, ktorý dané zvieratko vydáva, zvuk, ktorým ho ľudia napodobňujú ako aj pomenovanie celej rodinky daného zvieratka.
  • Na rubovej strane sú 3 otázky (v troch farebných krúžkoch) aj so správnymi odpoveďami (v troch štvorcoch).

Pexeso môžete hrať klasicky alebo aj tak, že ten, kto odkryje pár, si ho môže zobrať až po správnom pomenovaní daného zvieratka alebo po zodpovedaní jednej z otázok na kartičke. Deti sa tak nielen zahrajú, ale sa aj niečo nové naučia.

– – – –
UPOZORNENIE: Táto kniha sa predáva bez hovoriaceho pera. Geniuso hovoriace pero  číta všetky hovoriace knihy s logom Geniuso, resp. IRS, takže si ho stačí kúpiť raz. Ak ho ešte nemáte, môžete si ho zakúpiť samostatne alebo si k tejto knihe zakúpte aj cenovo VÝHODNÝ BALÍČEK obsahujúci hovoriace pero.