-41%

Štandardná cena 135,60 €. Ušetríte 41% (55,70 €) 79,90 €

Skladom
ks

Až sedem hovoriacich kníh s Geniuso perom zdarma! To najlepšie pre škôlkarov - zábava a hravé učenie, ktoré deti nikdy neprestane baviť. Nechajte deti objavovať a stanú sa z nich malí géniovia! viac

Výrobca: Geniuso, s. r. o.Kód produktu: B_101 O nákupe a doručení

Hovoriace knihy v tomto balíčku sú nabité obsahom aký nikde inde nenájdete. Deti si určite vyberú! Geniuso hovoriace pero a 7 najpredávanejších hovoriacich kníh je ideálnou voľbou pre všetkych škôlkarov. Knižky sú spracované tak, aby sa deťom postavy a zvieratká ozývali všade, kde ich vidia. Stačí len prikladať Geniuso interaktívne čítacie pero. Snažili sme sa pre ne ozvučiť každú muchu :) 

Super darček pre deti - s týmito knihami budú vaše deti vyrastať a stále v nich objavovať nové miesta a informácie, podľa veku, v ktorom sa budú práve nachádzať. Naša skúsenosť je, že sa k týmto knihám stále vracajú aj keď sú už na prvom stupni ZŠ... 

Stručné zhrnutie knižiek v balíčku:

Dve najpredávanejšie na seba nadväzujúce hovoriace knižky MIA na farme a MIA v meste potešia deti, ktoré majú rady príbehy o zvieratkách ako aj rady riešia úlohy a hádanky. Príbeh o zatúlanom mačiatku pútavo nahovorili Zuzana Tlučková a Patrícia Jarjabková.  Knižky sa používajú aj v logopedických poradniach. Deti si s nimi hravou formou rozvíjajú pozornosť, sústredenie, matematické a logické myslenie (Podľa PhDr. Dany Buntovej, PhD., z katedry logopédie PdF UK v Bratislave  tieto knižky podporujú u detí správnu výslovnosť, pomáhajú pri nácviku sluchovej diferenciácie, rozvíjajú aktívnu slovnú zásobu a stimulujú verbálno-akustickú pamäť.)

Kedy tam už budeme? Verne známa veta z každej cesty. Dieťa s knihou Kedy tam už budeme? zažije mnoho hodín zábavy a pritom sa aj veľa naučí. A vaše cestovanie získa ďalší rozmer! Na 44 stranách deti nájdu 10 veľkých ilustrácií, veselé básničky, príbehy s ponaučením,  250 úloh, otázok a hádaniek a viac než 600 ozvučených miest s množstvom rýmov a taktiež zvukov, ktoré deti určite ešte nepočuli.

Ktoré je najobľúbenejšie zvieratko vašich detí? V balíčku pre najmenších nesmie chýbať knižka o zvieratkách. V knižke OBJAVKOVO - ZVIERATKÁ sa deti naučia pomenovať vyše 100 druhov zvierat, vypočujú si zvuky aké vydávajú a dozvedia sa o nich veľa zaujímavostí. Taktiež si zahrajú 15 kvízov a hier. Každý výtlačok knižky hovorí viacerými jazykmi. Táto knižka je jednoducho prepínateľná až do 4 jazykov! Medzi jazykmi sa jednoducho prepína priložením hovoriaceho pera na logo Geniuso na obálke knižky. V slovenskom jazyku je knižka určená pre škôlkárov. V anglickom, nemeckom a maďarskom jazyku je knižka určená všetkým deťom, ktoré majú záujem učiť sa cudzí jazyk so správnou výslovnosťou.

Páčia sa vašim deťom pesničky? Do balíčka sme pribalili dve knižky, s ktorýmí prebudíte alebo rozviniete hudobný talent vašich detí. Hovoriaca knižka Ľudové notičky obsahuje 16 tradičných slovenských ľudových piesní s textom a farebným notovým zápisom, ktorý umožňuje deťom zahrať si každú pesničku na xylofóne. Pesničky pre vás naspievali detské talenty z detského folklórneho súboru Čunovský kŕdeľ pod umeleckým vedením Márie Strakovej. Druhá knižka v balíčku, ktorá spolu s krátkymi rozprávkami obsahuje aj pesničky, je Max a Lea od renomovaného autora kníh pre deti Jána Uličianskeho.

Smejú sa vaše deti rady? V knižke Húseničky deti na 36 stranách nájdu 12 bláznivých húseničiek s jedinečným humorom, takže si stačí vybrať, počúvať a nechať smiechu voľný priebeh.

DO PERA NEMUSÍTE NIČ NAHRÁVAŤ: Hneď ako doma rozbalíte tento balíček, okamžite s nimi môžete začať pracovať – v pere máte už všetko pripravené, stačí ho len zapnúť a priložiť na ktorúkoľvek Geniuso hovoriacu knižku.

V cene balíčka je zahrnutý recyklačný poplatok za hovoriace pero vo výške 0,05 €.

Pre detailnejší popis hovoriacich knižiek a hovoriaceho pera kliknite na jednotlivé produkty:

 Geniuso hovoriaca kniha Mia na farmeGeniuso hovoriaca kniha Mia v meste  Geniuso hovoriaca kniha Objavkovo Zvieratka58_image

Geniuso - Ľudové notičkyGeniuso - Max a LeaGeniuso - Kedy tam už budeme?