Povedali o nás

Geniuso - referencia 26-10-2020

...nasa mala ma uz viacero a stale sa k nim v intervaloch vracia a bavia ju. Vela sa v nich naucila a hlavne sa vdaka nim vie zahrat aj uplne sama nejaky cas a vidno ze ma z toho tiez radost ze je samostatna a cita knihy ako velka ???? zacali sme knihami Tvary a farby, Rocne obdobia a Cisla.

Potom sme dokupili Mia na farme a Mia v meste. Naposledy to boli prihody Kedy tam uz budeme ktore maju velky uspech. Teraz na meniny uz mam nachystanu tu knizku o zdravom kralovstve tak hadam bude mat tiez uspech. A na Vianoce uz planujeme dokupit Bajky a mozno aj Ludske telo a nejake pexesa. Urcite to dietatu da vela moznosti a obohati slovnu zasobu. Aj v skolke ju velmi chvalia ucitelky ze je velmi zhovorciva a sikovna. Myslim ze aj vdaka tymto knizkam. Za nas urcite odporucam uz aj skor ako v 3rokoch.

IRS_hovoriace_knihy_najlepsie_maj2019
vďaka knižkám začal synček oveľa viac rozprávať a vidno ako sa mu krásne rozširuje slovná zásoba. Rovnako sa mu zlepšila aj jemná motorika a pri čítaní s porozumením vidno u neho samostatnosť a veľké nadšenie. Vo všeobecnosti na ňom vidno, že má pozitívny vzťah ku knihám a k získavaniu nových vedomosti.  Nakoľko sme max. spokojní, spravili sme vám aj reklamu v širokom okolí a viem, že sú všetci nadšení a s radosťou dokupujú nove tituly …ako i my.
 
Ak niekto povie, že má dieťa problém s rozprávaním, ako prvé im radím práve vaše pero a knižky. Nám pomohli veľmi a to mame doma veľkého šikovníka.

Facebook, spokojná zákazníčka

IRS_hovoriace_knihy_jun2019_1

… Od Vianoc máme prvých päť a sú úžasné! Deťom rozširujú slovnú zásobu, vedomosti a náš Jakubko miluje Ľudové notičky, všetky pesničky už ovláda…
Facebook, spokojná zákazníčka

IRS_hovoriace_knihy_jun2019_3

… Chcela by som vám vyjadriť spokojnosť, nadšenie z noviniek a spoločne so synom aj radosť a zábavu pri študovaní a čítaní…
Facebook, spokojná zákazníčka

IRS_hovoriace_knihy_najlepsie_maj2019_2
… dcéra(4,4 roka) sa vďaka nej (kniha Zvieratká) naučila kto tvorí jednotlivé zvieracie rodinky. A naučila sa to úplne sama, veľmi rada si totiž zoberie hovoriace knihy vo voľnom čase a sama si ich číta. Keď ju vidí mladší syn, tak začne byť boj o knihy a najmä pero, preto záujem o túto objednávku.
Najkrajšie je však pozorovať, keď si knihy čítajú spolu a majú z toho veľkú zábavu a zároveň sa pri tom učia, čo si ani neuvedomujú. Takže veľká vďaka za vaše knihy, za to čo tvoríte a pomáhate nám učiť naše detičky.

Facebook, spokojná zákazníčka

a

Vážená pani Krátka,

objednávka dobre došla, ďakujem za rýchle vybavenie. Ďakujem aj za malý darček, ktorý ste priložili, náš malý Max sa poteší.

Žijem vo Francúzsku, ale malý vie aj po slovensky. Musím preto ešte raz pochváliť vaše knižky, je to pre mňa skvelá pomôcka pri výuke slovenčiny!

Príjemný zvyšok týždňa prajem, s pozdravom.

Jana

32742032_1932108430435066_2602274870230253568_n

Pani Krátka,

ešte raz vám ďakujem za rýchle vybavenie. Malý knižku zbožňuje, čítame ju každý večer. Naozaj skvelý nápad! Pekný deň, s pozdravom.

Jana

36611132_1966922786953630_8798947882674683904_n-2

Dobrý deň, ja som sa až teraz dostala k hovoriacim knižkám, doteraz ich nosil manžel v aute.

SÚ ÚŽASNÉ!

Keby som vás mohla niekde vychváliť, urobím to hneď. Ja už ani neviem, ako som sa vlastne dostala k vašej stránke. Potrebujete VIAC reklamy, tie knižky sú FANTASTICKÉ! No škoda, že som to malému nekúpila keď bol menší a mal problém aj s výslovnosťou. Vôbec som o tom nevedela, a to som na internete každý deň.

Pekný deň.
Spokojná zákazníčka

36611132_1966922786953630_8798947882674683904_n-1

Knižky sú fantastické. Synček si ich nevie vynachváliť. Ďakujeme.
Jana S.

36611132_1966922786953630_8798947882674683904_n

Neodolali sme akcii za 7 gólov (7 knižiek), tak sa z pera teší už aj dcérka a zároveň sme si doplnili zbierku knižiek. Syna 3,5 roka najviac zaujali Húseničky. Celú si ju sám prešiel hneď, ako sme rozbalili balík. Dodanie super rýchle. Prajeme čo najviac zákazníkov. Kto váha nad kúpou, tak nech neváha a podporí tento super slovenský projekt!
Eva Š.

36660708_1966922790286963_505071386457276416_n

Tieto knižky sú úžasné. Kúpila som celú sadu vnúčikovi pod stromček, všetkým môžem len odporučiť.
Libuša V. D.

36616391_1966922813620294_4470038065724784640_n

My sme si nedávno objednali vaše knižky a drobci sú spokojní.
Michaela M. V.

referencia-hovoriace-knihy-01

Takýto parádny darček dostala na narodky. Úplne parádne nahovorené, konečne žiadne chrastítko. Veľa hier, učenia a zábavy a v 4 jazykoch. Odporúčam určite všetkými 10timi.
Mami vyčaruj mi hru

referencia-hovoriace-knihy-02

Tak už nám konečne dorazili a takýto úspech mali. 17mesačný Tomáško si ich takto hneď obľúbil. Môžem len odporučiť. Ďakujeme.
Silvia N.

referencia-hovoriace-knihy-03

Je to bomba. U nás majú veľký úspech. Dnes vo vlaku sa zabavili aj babky ????
Mária H. L.

referencia-hovoriace-knihy-04

My už ich máme, sú úplne skvelé, určite kúpte svojim deťom.
Ivana H. B.

referencia-hovoriace-knihy-05

Knižky boli s nami aj na dovolenke, odporúčam.
Jana S.

referencia-hovoriace-knihy-06

Nám dnes prišiel balík pre najmenších ???? Je to naozaj niečo fantastické, nám ju požičala jedna mamička v nemocnici, aby som vedela zabaviť malú. Už sa teším kedy to dám malej ????
Katarína R. D.

referencia-hovoriace-knihy-07

V nedeľu objednané a dnes už u nás. Na prvý dotyk a počutie sa nám páčia, som však zvedavá ako dlho vydržia pri mladšom v použiteľnom stave ???? Ďakujem za rýchle dodanie.
Katarína B.

referencia-hovoriace-knihy-08

Originálne a perfektné. Máme ich už doma a odporúčam každému. Je to veľmi náučné. Dcérka, 4 roky, sa s tým nevie vyhrať a ja s ňou.
Jozefína E.

referencia-hovoriace-knihy-09

Knižky sú úžasné ???? Neodolali sme a zvolili sme metódu postupného dávkovania ???? Mia na farme je na roztrhanie. A niečo musí priniesť aj Ježiško ???? Ďakujeme. Vekom budeme určite rozširovať sortiment ???? Maximálna spokojnosť.
Lenka G.

referencia-hovoriace-knihy-10

Aj my sme radi, že vás máme ????
Eva K.

referencia-hovoriace-knihy-11

Odporúčam, skvelé. Knihy krásne ilustrované, pre deti super darček. A veľmi chválim aj skvelý prístup ku zákazníkom. Za mňa 100% hodnotenie.
Zuzana B.

referencia-hovoriace-knihy-12

Cez víkend som ukázala vaše knižky, ktoré máme pod stromček pre deťúrence krstnej našich detí, lebo neverila, že sú fakt super a presvedčila sa o tom a mala som aj pocit, že ľutovala, že kúpila synovi konkurenčné hovoriace knihy, ktoré sú neskutočne drahé a majú málo strán na rozdiel od vašich, tak sa teším, že som urobila dobre a vrazila peniažky do tohto darčeka.
Barbora K.

referencia-hovoriace-knihy-13

Zopár som ich objednala ???? Ďakujem za darček a neskutočne ústretový prístup ???? Na Slovensku žiaľ šokujúce :/
Jana V.

referencia-hovoriace-knihy-14

Po osobnom stretnutí s predávajúcimi, ktorí krásne vysvetľovali môjmu dieťaťu ako sa kniha s perom používa som sa rozhodla zakúpiť túto úžasnú vecičku domov. Samozrejme som ešte mala milión otázok, na ktoré mi obratom odpovedali a ešte ponúkli zľavu na ďalší nákup ???? Balík prišiel do 3 dní, tak ako uvádzajú a samozrejme som ho musela hneď vyskúšať ???? Úplne perfektne premakané knihy, nadmieru splnili moje očakávania ???? Pod stromčekom to bude topka a už sa teším na ďalší nákup ???? Som rozhodnutá, že moje dieťa bude mať vaše knihy v knižnici všetky ???? Ďakujeme.
Viktória

referencia-hovoriace-knihy-15

Inak veľmi chválim vaše knižky. Nápadité, zaujímavé a krásne nahovorené. Moja mama bývalá učiteľka 1. stupňa veľmi chváli knižky o Mii. Povedala, že tak by mali vyzerať učebnice prvouky pre žiakov. Už sa teším na čas, keď budeme objednávať Jeden krok do školy.
Slavomíra S. Š.

referencia-hovoriace-knihy-16

Máme už 2 roky doma a sú úžasné. Deti majú super výslovnosť.
Zidekova V.

referencia-hovoriace-knihy-17

Ďakujem za krásny vianočný darček pre moje deti (3 a 4 roky). Vrelo odporúčam všetkým maminkám. Ak chcete tvorivo a zaujímavo vzdelávať deti a pripravovať ich na rolu žiaka, sú tieto knihy to pravé. Farebné, krásne ilustrácie, logický sled obrázkov, zaujímavý dej (Mia je top), pero ľahko ovládateľné, nabité najnovšími funkciami a rôznymi nahrávkami. Jednoducho super. Tento rok som zvolila ten najlepší darček. Balík došiel tri dni od objednávky už v októbri a rozbalili sme ho na Vianoce – nechápem ako sme to tak dlho vydržali. Držím vám prsty, nech sa stretávate len so spokojnosťou, ktorá vám bude robiť dobré meno. Lebo si to za svoj prístup k zákazníkovi naozaj zaslúžite.
Zdenka H.

IRS_hovoriace_knihy_jun2019_2

Tovar došiel rýchlo aj s darčekom. K objednávke sme si priali Húseničky a deti sa pri tejto knihe dobre zabávajú.
Facebook, spokojná zákazníčka

referencia-hovoriace-knihy-17

Ďakujeme veľmi pekne za knihy, sú perfektné. Máme celú sadu, ale dávkujeme postupne. Dcérka sa pomaličky učí s nimi pracovať a veľmi ju to baví ???? Prajeme veľa nových nápadov a spokojných zákazníkov.
Facebook, spokojná zákazníčka

IRS_hovoriace_knihy_jun2019_4

Dnes nám došla objednávka, sme milo prekvapení a spokojní nad očakávania. Ďakujeme!!!
Facebook, spokojná zákazníčka

IRS_hovoriace_knihy_jun2019_6
Objednávali sme balíček s hovoriacim perom a zo všetkých kníh dcéru (4roky) zaujala najviac Mia a odkedy sme dokúpili Ľudské telo, tak strieda tieto tri. Vydrží pri tom sedieť aj hodinu a už to celkom zvláda aj bez našej pomoci. Mladší syn (2roky) je fascinovaný zvieratkami a ročnými obdobiami. Čoskoro mu budeme určite objednávať ďalšie knihy zo série Objavkovo. Ďakujeme.
 
Jana Gernátová

spokojná zákazníčka

IRS_hovoriace_knihy_jun2020_1
My máme už asi každú jednu knihu a nedám na ne dopustiť sú Top Top Top.

Facebook, spokojná zákazníčka

KUPIT SO ZLAVOU - cervene