ŠTART balíček pre najmenších

Ak vám na začiatok stačia len 3 knihy s perom, tento balíček je pre vás. Obsahuje rovnaké knihy ako sú v balíčku MAXI pre najmenších.

Môžeme doručiť do:
22.10.2020
Skladom
49,90 €
Kategória: Výhodné balíčky

Do balíčka sme pre vaše deti vybrali tri najvhodnejšie hovoriace knižky pre najmenších, dúfajúc, že si časom dokúpite aj ďalšie... :) 

 

Stručné zhrnutie knižiek v balíčku:

Hovoriaca knižka MIA na farme poteší deti, ktoré majú rady príbehy o zvieratkách ako aj rady riešia úlohy a hádanky. Príbeh o zatúlanom mačiatku pútavo nahovorila Zuzana Tlučková. Knižka sa s veľkým úspechom používa aj v logopedických poradniach. Deti si s ňou hravou formou rozvíjajú pozornosť, sústredenie, matematické a logické myslenie.

Hovoriaca knižka Zvieratká z päťdielnej série viacjazyčných tematických knižiek OBJAVKOVO. V tejto knižke sa deti naučia pomenovať vyše 100 druhov zvierat, vypočujú si zvuky aké vydávajú a dozvedia sa o nich veľa zaujímavostí. Taktiež si zahrajú 15 kvízov a hier. Knižka je jednoducho prepínateľná zo slovenčiny do angličtiny, nemčiny a maďarčiny. 

Knižka Max a Lea zas poteší každého, kto má rád rozprávkové príbehy od spisovateľa Jána Uličianskeho a pritom si aj rád zaspieva. Pesničky v knižke naspievali Dominika a Ján Morávek.

DO PERA NEMUSÍTE NIČ NAHRÁVAŤ: Hneď ako doma rozbalíte tento balíček, okamžite s nimi môžete začať pracovať – v pere máte už všetko pripravené, stačí ho len zapnúť a priložiť na ktorúkoľvek Geniuso hovoriacu knižku.

V cene balíčka je zahrnutý recyklačný poplatok za hovoriace pero vo výške 0,05 €.

 

Pre detailnejší popis hovoriacich knižiek a hovoriaceho pera kliknite na jednotlivé produkty:

IRS_hovoriace_pero_07Geniuso hovoriaca kniha Max a Lea    Geniuso hovoriaca kniha Mia na farmeGeniuso hovoriaca kniha Objavkovo Zvieratka