ŠTART balíček pre predškolákov

Ak vám na začiatok stačia len 3 knihy s perom, tento balíček je pre vás. Obsahuje rovnaké knihy ako sú v balíčku MAXI pre predškolákov.

Môžeme doručiť do:
29.10.2020
Objednané
49,90 €
Kategória: Výhodné balíčky

NOVINKA! 

Len tento týždeň k tomuto balíčku dostanete od nás darček v hodnote 5,50 EUR.

Do balíčka sme zaradili novopripravené knižky Písmenká pre šikovné hlavičky, ktoré budú v predaju o 7 dní. Ak si tento balíček objednáte už teraz, získate k nemu aj darček - Hovoriace pexeso.

 

Stručné zhrnutie knižiek v balíčku:

Do balíčka sme pre vaše deti vybrali tri najvhodnejšie hovoriace knižky pre predškolákov, dúfajúc, že si časom dokúpite aj ďalšie... :) 

V dvoch knižkách zo série Zahrajkovo - Písmenká pre šikovné hlavičky deti nájdu zvieratká, ktoré ich zábavnou formou zoznámia s tvarmi veľkých tlačených písmen. Ku každému písmenu si vypočujú veselé básničky, hádanky, budú riešiť veľké množstvo úloh, z ktorých sa veľa naučia. 

V hovoriacej knižke Ľudské telo sa deti veľa naučia o ľudskom tele, o kostre, o svaloch a o všetkých piatich zmysloch človeka. Na 28 stranách nájdu 550 ozvučených objektov a 400 otázok v 57 hrách. V anglickej verzii si deti hravým spôsobom osvoja vyše 300 anglických slov. Hovoriaca knižka Ľudské telo je z päťdielnej série viacjazyčných tematických knižiek OBJAVKOVO. Knižka je plná rýmov, zaujímavostí a hier.

S hovoriacimi knižkami z tohto balíčka môžu deti pracovať samostatne, keďže prikladaním hovoriaceho pera na piktogramy a obrázky sa dozvedia, čo majú robiť a svoju prácu si samy skontrolujú. 

DO PERA NEMUSÍTE NIČ NAHRÁVAŤ: Hneď ako doma rozbalíte tento balíček, okamžite s nimi môžete začať pracovať – v pere máte už všetko pripravené, stačí ho len zapnúť a priložiť na ktorúkoľvek Geniuso hovoriacu knižku.

V cene balíčka je zahrnutý recyklačný poplatok za hovoriace pero vo výške 0,05 €.

Pre detailnejší popis hovoriacich knižiek a hovoriaceho pera kliknite na jednotlivé produkty:

IRS_hovoriace_pero_07        Zahrajkovo 2 - 1 diel - Obalka na web         Zahrajkovo 2 - 2 diel - Obalka na web Geniuso hovoriaca kniha Objavkovo - Ludske telo