TOP balíček

Balíček je ako stvorený pre tých, ktorí chcú mať jedným nákupom doma kompletnú zbierku našich najúspešnejších titulov. 

Môžeme doručiť do:
22.10.2020
Skladom
99,99 €
Kategória: Výhodné balíčky

NOVINKA! 

Len tento týždeň k tomuto balíčku dostanete od nás darček v hodnote 5,50 EUR.

Do balíčka sme zaradili novopripravené knižky Písmenká pre šikovné hlavičky, ktoré budú v predaju o 7 dní. Ak si tento balíček objednáte už teraz, získate k nemu aj darček - Hovoriace pexeso.

 

Chcete mať všetky naše najobľúbenejšie hovoriace knihy a pritom ušetriť? Pripravili sme pre vás balíček, s ktorým hneď získate to najlepšie na trhu. 

 

Top balíček obsahuje hovoriace pero a 14 našich hovoriacich kníh (7 hovoriacich kníh z MAXI balíčka pre najmenších a 7 hovoriacich kníh z MAXI balíčka pre predškolákov).

 

DO PERA NEMUSÍTE NIČ NAHRÁVAŤ: Hneď ako doma rozbalíte tento balíček, okamžite s knižkami môžete začať pracovať – do pera nie je potrebne nič sťahovať ani nahrávať. V pere máte už všetko pripravené, stačí ho len zapnúť a priložiť na vašu hovoriacu knižku IRS.

 

V cene balíčka je zahrnutý recyklačný poplatok za hovoriace pero vo výške 0,05 €.

 

Pre detailnejší popis hovoriacich knižiek a hovoriaceho pera kliknite na jednotlivé produkty:

 

Geniuso - Hovoriace pero Geniuso hovoriaca kniha Mia na farmeGeniuso hovoriaca kniha Mia v mesteGeniuso hovoriaca kniha Ulohy pre sikovne hlavickyZahrajkovo 2 - 1 diel - Obalka na web Zahrajkovo 2 - 2 diel - Obalka na web Geniuso hovoriaca kniha Hravo zdravo_1Geniuso hovoriaca kniha Max a LeaGeniuso hovoriaca kniha Objavkovo ZvieratkaGeniuso hovoriaca kniha Objavkovo - Ludske teloGeniuso hovoriaca kniha Objavkovo Tvary a farbyGeniuso hovoriaca kniha Objavkovo Rocne obdobiaGeniuso hovoriaca kniha CislaGeniuso hovoriaca kniha Kedy tam uz budeme - knizkaGeniuso hovoriaca kniha Ludove noticky