TOP balíček

Balíček je ako stvorený pre tých, ktorí chcú mať jedným nákupom doma kompletnú zbierku našich najúspešnejších titulov. 

Môžeme doručiť do:
27.4.2021
Skladom
169,85 € –41 % 99,99 €
Kategória: Výhodné balíčky
14 knih GENIUSO
ZadarmoZadarmo 169,85 € –41 %

 

Chcete mať všetky naše najobľúbenejšie hovoriace knihy a pritom ušetriť? Pripravili sme pre vás balíček, s ktorým hneď získate to najlepšie na trhu. 

 

Top balíček obsahuje hovoriace pero a 14 našich hovoriacich kníh (7 hovoriacich kníh z MAXI balíčka pre najmenších a 7 hovoriacich kníh z MAXI balíčka pre predškolákov).

 

DO PERA NEMUSÍTE NIČ NAHRÁVAŤ: Hneď ako doma rozbalíte tento balíček, okamžite s knižkami môžete začať pracovať – do pera nie je potrebne nič sťahovať ani nahrávať. V pere máte už všetko pripravené, stačí ho len zapnúť a priložiť na vašu hovoriacu knižku IRS.

 

V cene balíčka je zahrnutý recyklačný poplatok za hovoriace pero vo výške 0,05 €.

 

Pre detailnejší popis hovoriacich knižiek a hovoriaceho pera kliknite na jednotlivé produkty:

 

Geniuso - Hovoriace pero Geniuso hovoriaca kniha Mia na farmeGeniuso hovoriaca kniha Mia v mesteGeniuso hovoriaca kniha Ulohy pre sikovne hlavickyGeniuso hovoriaca kniha Pismenka pre sikovne hlavicky- diel 1 - kniha 2 Geniuso hovoriaca kniha Pismenka pre sikovne hlavicky- diel 2 - kniha 3 Geniuso hovoriaca kniha Hravo zdravo_1Geniuso hovoriaca kniha Objavkovo ZvieratkaGeniuso hovoriaca kniha Objavkovo - Ludske teloGeniuso hovoriaca kniha Objavkovo Tvary a farbyGeniuso hovoriaca kniha Objavkovo Rocne obdobiaGeniuso hovoriaca kniha CislaGeniuso hovoriaca kniha Ludove noticky58_image  Geniuso hovoriaca kniha Kedy tam uz budeme