SLOVENSKÉ PO KAŽDEJ STRÁNKE

Geniuso hovoriace knihy sú plnokrvný slovenský produkt. S hrdosťou podporujeme mladých, ale aj renomovaných autorov, ilustrátorov, ako aj divadelných umelcov, či slovenské tlačiarne. Sme si istí, že aj na Slovensku sa dajú vyrobiť svetové veci pre naše deti.

BOHATSTVO MÚDROSTÍ A ZÁBAVY

S hovoriacimi knihami Geniuso nuda nehrozí. Vaše deti sa môžu celé hodiny baviť a objavovať množstvo strán plných krásnych ilustrácií a interaktívneho obsahu. Všetky knižky sú bohato ozvučené hovoreným textom, hrami, úlohami, básničkami a rôznymi zvukmi.

ODPORÚČANÉ MINISTERSTVOMHovoriace knihy Geniuso sú pripravované v súlade so školským vzdelávacím programom pre jednotlivé vekové kategórie. Učebnice anglického jazyka Click 1-4 majú odporúčaciu doložku Ministertva školsva SR a  sú v Zozname odporúčaných učebníc a pracovných zošitov, na zakúpenie ktorých ministerstvo školstva poskytne školám finančné prostriedky v roku 2021. Hovoriace učebnice Click 1-4 sú jediné národné učebnice angličtiny pre primárne vzdelávanie na Slovensku.

IDEÁLNA VÄZBA NA CESTY

Vďaka mäkkej väzbe sú Hovoriace knihy ľahšie a spratnejšie. Vojdú sa aj do batôžka, či kabelky a tak si ich môžete zbaliť aj keď idete na výlet autom, alebo musíte tráviť čas v čakárni. Vaše deti sa tak nudiť nikde nebudú. Bojíte sa, že sa knižky rýchlo zničia? Nič to, nefunkčnú hovoriacu knižku vám bezplatne vymeníme za novú, aby sa deti mohli stále tešiť z objavovania.

ODBORNÍCI SCHVAĽUJÚ


Každá Hovoriaca kniha je pripravovaná v spolupráci s odborníkmi. No najdôležitejšie pre nás je, aby sa páčila našim najmenším a zároveň najväčším kritikom - deťom. Okrem toho knihy samozrejme hodnotia aj odborníci z praxe, učitelia v materských a základných školách, psychológovia, logopédi ale aj špeciálni pedagógovia. Ak máte záujem prečítajte si niektoré hodnotenia TU.

JEDNODUCHÉ VRÁTENIE TOVARU

Neviete sa rozhodnúť, či sa budú Hovoriace knihy Geniuso páčiť aj u vás doma? Pomôžeme vám. Pokojne si kúpte, ktoré sa vám páčia a ak sa naopak nebudú páčiť vašim deťom, môžete nám ich do 14 dní bezplatne vrátiť. V tomto prípade určite platí, že je lepšie raz skúsiť ako 100-krát počuť. A ktovie? Možno sa zapáčia a budete ich počúvať aj nastokrát.